Privát Hotel Henry Praha – neobyčejný podnik pro obyčejné lidi

Praha, 15. března 2012 – V pondělí 19. března 2012 se dočká svého otevření unikátní privátní dům Hotel Henry Praha. Je to místo, které své návštěvníky bude hýčkat, rozmazlovat a zároveň těšit. Nachází se v kompletně zrekonstruované budově v pražských Holešovicích, v klidné a tiché ulici U Papírny 506/11. Svým stylovým vybavením daleko předčí veškerá očekávání návštěvníků a dá jim tak pocit, že i intimní chvíle lze strávit na úrovni.

 

Privát Hotel Henry Praha, který má svou historii již od dob První republiky, se v nedávné době podrobil celkové rekonstrukci, jejímž výsledkem je přitažlivě vypadající zevnějšek a komfortně vyhlížející vnitřek. Prozatím bude otevřen ve zkušebním provozu bez restaurace, která je předmětem dalších stavebních úprav. Zákazníky zde čeká diskrétní prostředí bez vstupních prohlídek, špičkově vybavený interiér v 8 nadstandartních pokojích a volný vstup na recepci podniku kdykoliv během dne. Tento nový erotický privát je výborně dostupný jak MHD, tak autem, nachází se totiž blízko zastávky Nádraží Holešovice, kde je také zaručena široká možnost parkování.

 

Provozovatelem privátu Hotel Henry Praha je společnost E.R.O.C. s.r.o., která na poli nevšedního erotického průmyslu úspěšně působí již 13 let. V historické budově dosáhla kvalitního kompromisu, kde se snoubí nostalgie minulých let s designově zařízeným prostředím, a které určitě stojí za návštěvu.

Go back