"Provokace, sex a perverze" netradiční výstava v Showparku

Praha, 20. prosince 2009 – V rámci slavnostního otevření modernizovaného prostoru holešovického Showparku připravuje společnost E.R.O.C. s.r.o. unikátní výstavu pod názvem „Provokace, sex a perverze“. Autorem výstavy je umělecká skupina „Luci a a její tvůrčí sebranka“, která je složená ze šestnácti alternativních umělců, jenž se neřídí žádným tvůrčím omezením. Jedinou hranicí je pouze jejich vlastní kreativita a fantazie. Tuto jedinečnou expozici obrazů, fotografií a plastik budou moci návštěvníci zbrusu nové kavárny shlédnout od 21. ledna 2010 do 30. dubna 2010.

 

Jedinečná kavárna vznikla díky zajímavým podnětům zákazníků a tvůrčímu pojetí předního českého architektonického studia Atelier Kunc. Je to prostor pro odpočinek, relaxaci a nové nezvyklé zážitky.  Na tvorbě děl, které budou až do konce dubna 2010 zdobit chodby Showparku i nové kavárny, se podíleli jak nadšení studenti z Lidové konzervatoře a múzické školy v Ostravě a ze Soukromé umělecké školy Ave Art Ostrava, tak zkušení čeští tvůrci. Generální ředitel společnosti E.R.O.C. s.r.o., Jiří Matela, k výstavě dodává: „Velice nás nadchla idea Lucie Mrhálkové, která přišla s nápadem na uspořádání  zajímavé a netradiční umělecké výstavy. Myslíme si, že by tato expozice mohla přinést nový a neotřelý pohled na tuto stránku lidského života a představit tak jedinečnou tvorbu v nestandardním pojetí. Spojit, respektive umožnit prezentovat toto tvůrčí vyjádření právě v Showparku se nám líbí, podporujeme ho a myslíme si, že je rozhodně namístě.“   

 

Společnost E.R.O.C .s.r.o. již 11 let přináší lidem možnosti, jak úžasně trávit čas. Nový prostor kavárny umožní od nynějška návštěvníkům trávit čas ještě úžasněji a vyplnit ho báječnými, neopakovatelnými zážitky.

Go back