Showpark DaVinci – nový noční podnik v centru Prahy pro dospělé

Ve čtvrtek 5. července 2012 bude otevřen nový noční podnik Showpark DaVinci. Nachází se mezi ulicemi Sokolská a Na Bojišti na pražské magistrále, blízko náměstí I.P.Pavlova. Vybudovala ho  společnost E.R.O.C. s.r.o., která úspěšně provozuje Showpark Market v pražské Holešovické tržnici již 13 let. Rozšiřuje tak své pole působnosti a nabízí místo plné vzrušující zábavy i v centru Prahy. 

 

Historická budova hotelu DaVinci prošla částečnou rekonstrukcí i nutnými úpravami a proměnila se v nový noční podnik pro dospělé nejen přitažlivé formy, ale i kvality. Návštěvníky zde čeká netradiční zábava plná krásných dívek, luxusní bar, taneční show a intimní prostředí. K dispozici je 23 stylově vybavených pokojů a pro náročné i střešní apartmán s nádherným výhledem. Jednotné vstupné je možné využít jak v Showparku DaVinci, tak Showparku Market po dobu 24 hodin.

 

Showpark DaVinci tak otevírá nové dveře do světa lechtivé, vkusné smyslnosti, víru zábavy a tance; a to vše již od 5. července 2012. Přináší všem, kteří si rádi užívají života naplno, možnosti, jak úžasně trávit čas.

 

Společnost E.R.O.C. s.r.o. provozuje v Praze Showpark Market a nově otevíraný Showpark DaVinci.  Na poli zábavního průmyslu působí již od roku 1999, kdy se poprvé otevřely dveře Showparku Market. Tento legendární noční klub byl otevřen jako součást zóny zábavy pro dospělé Red Light Prague.  Dnes patří mezi nejznámější podniky tohoto typu v Praze a zároveň také mezi největší ve střední Evropě. 

Go back