Kariéra

Kolega do týmu ShowPark Market

Do našeho týmu v Showpark Market hledáme nové kolegy.

Koho hledáme?

  • Hledáme komunikativního člověka.
  • Kolegu, kterému nevadí práce v noci a který je flexibilní.
  • Má týmového ducha a umí se zaměřit na poskytnutí veškerého komfortu našim zákazníkům, tzv. dobrý tah na branku J
  • Někoho, kdo se nebojí komunikovat i v Angličtině a umí si práci dobře rozvrhnout.

Co Tě čeká?

  • V první řadě budeš komunikovat se zákazníky a s kolegy z ostatních divizí.
  • Budeš se starat o plynulý chod podniku – prostě, aby vše „klapalo“ tak jak má.

Co Ti nabízíme?

  • Práci v mladém dynamickém kolektivu.
  • Hlavní pracovní poměr se mzdou od 28.000,-Kč.
  • Unikátní pracovní místo s možností kariérního růstu – s tím jsou spojené finanční výhody, kterých lze dosáhnout zodpovědným přístupem každého z nás.
  • Taky si budeš moci plánovat svůj čas, protože práce u nás má velkou výhodu a to krátký/dlouhý týden noční směny.

Pokud tě naše nabídka oslovila, tak nám prosím zašli svůj životopis na email prace@eroc.cz

Pomocný kuchař/ka

Do našeho týmu hledáme nové kolegy/ně na pozici Pomocný kuchař/ka.

Co Vás čeká

  • Budete připravovat a servírovat hotová jídla. Připravovat sendviče, saláty a burgery a obsluhovat gril.
  • Budete zodpovědní za kvalitu a správnou přípravu jídel dle stanovených standardů.
  • Občas budete obsluhovat i naše zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vyučení v oboru není nutné spíš preferujeme předchozí zkušenosti v oboru.
  • Určitě budete potřebovat zdravotní průkaz.
  • Předpokládáme časovou flexibilitu - jedná se o práci ve směnném režimu (noční směny).
  • Rádi bychom přizvali do týmu člověka, který má zodpovědný přístup k práci a je na něj spoleh.

Co vám můžeme nabídnout

  • Jistotu, jsme prosperující a stabilní česká společnost s více než 20 lety na trhu.
  • Nabízíme smlovu na HPP s nástupní mzdou 25.000,-Kč.
  • Příjemný pracovní kolektiv.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, tak nám prosím zašlete svůj životopis na email prace@eroc.cz

Servírka/ Číšník

Společnost E.R.O.C. provozovatel podniků ShowPark Praha, vypisuje výběrové řízení na pozici: Servírka/ číšník.

Požadujeme:

  • Praxi v gastro provozu- výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Minimální věk 18 let
  • Časovou flexibilitu
  • Proaktivní přístup k zákazníkovi
  • Příjemné vystupování a komunikativnost

Náplň práce:

  • Poskytování zákaznického servisu
  • Práce na place
  • Práce s pokladním systémem
  • Zajištění čistoty pracoviště

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP, nebo DPP
  • Fixní plat + pravidelné odměny + spropitné
  • Prostředí ekonomicky stabilní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Směnný provoz – krátký/dlouhý týden
  • Pracoviště ShowPark Praha

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis emailem na adresu prace@eroc.cz

Vztahový konzultant

V rámci společnosti E.R.O. C., s. r. o. hledáme kolegyni či kolegu na doplnění obchodního týmu na pozici Vztahového manažera:

  • Vyzrálou osobnost (odvaha a zodpovědnost).
  • Člověka s pevnými nervy.
  • Někoho, komu slovo flexibilní nepřipomíná křivou páteř, ale schopnost se přizpůsobit výzvám nepředvídatelných situací.

Co očekáváme?

  • SŠ je základní nutnost a životní zkušenosti se také počítají.
  • VŠ se zaměřením na psychologii a příbuzné obory je výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Praxe v koučování či osobní terapii, či práce s rizikovými / zátěžovými skupinami.
  • Zvládání komunikace s klienty v angličtině na denní bázi.
  • Prozákaznický přístup a profesionální vystupování.
  • Ochotu pracovat v režimu krátký / dlouhý týden a na nočních směnách.

O čem je pozice v našem týmu?

  • Naplňování významu spojení „customer care“.
  • Získávání zpětné vazby od interních zákazníků.
  • Zajišťování spokojenosti interních zákazníků v návaznosti na jejich požadavky a potřeby.
  • Terapeutická pomoc a podpora výkonných umělkyň.
  • Nastavování nových standardů pro zkvalitňování služeb společnosti.
  • Kooperace aktivit s ostatními odděleními společnosti.
  • Administrativní činnost spojená s výkonem pozice.
  • Práce v interním softwaru a jeho pravidelná aktualizace.

Co nabízíme?

  • Unikátní pracovní místo, tj. možnost osobní seberealizace.
  • Samostatnou a zajímavou práci.
  • Zázemí silného a přátelského týmu.
  • Dohodu na výši a podmínkách úvazku.
  • Velmi dobré platové podmínky.
  • Možnost profesního růstu.
  • Prostředí ekonomicky stabilní společnosti.
  • Místo výkonu práce Praha.

Váš strukturovaný životopis zasílejte, prosím, na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt: prace@eroc.cz

Nabízíme spolupráci tanečnicím

V rámci našeho zábavního komplexu nabízíme možnost spolupráce topless tanečnicím ve Strip baru ShowPark.

Máte ráda zábavu, tanec, smích a přátelský kolektiv, který má co nabídnout? Je Vám mezi 18 - 25 lety? Potom je náš podnik přesně to pravé pro realizaci Vašich snů.

Garance úspěchu!!! Máme zajištěnu vysokou návštěvnost, na kterou se váží nadprůměrné výdělky. Garantujeme vyplácení gáží na denní bázi. Máte u nás možnost přespání.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás ještě dnes! Chcete s námi spolupracovat? Nebo se jen chceš na něco zeptat? Kontaktujte nás ještě dnes! Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Rádi zodpovíme veškeré dotazy a žádosti seriózně a rychle.

Kontakt:

gastromanagement@showpark.info

Do předmětu emailu, prosím uveďte TANEČNICE, pošlete nám také fotografii obličeje i celé postavy a nezapomeňte připojit svůj telefonický kontakt. Těšíme se na Vás!