Kariéra

Recepční Hotelu Henry

Společnost E.R.O.C. s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Recepční Hotelu Henry

Náplň práce:

Kompletní zajištění chodu recepce.
Komunikace se zákazníky.
Podpora ostatních divizí společnosti.
Práce s rezervačním systémem.
Práce s finanční hotovostí.
Odpovědnost za koordinaci úklidové společnosti.

Požadujeme:

SOU/ SŠ
Aktivní, samostatná a pečlivá osobnost s proklientským přístupem.
Komunikativní znalost AJ - podmínkou.
Pozitivní myšlení a úsměv.
Dobrá znalost práce s PC.

Nabízíme:

Nástup možný ihned
Zaměstnání na HPP
Práce na směny (krátký/dlouhý týden), denní směny 8:00-20:00
Pravidelné prémie.
Příležitost pro absolventy.
Místo výkonu práce Praha.

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis emailem na adresu hr@eroc.cz

Nabízíme spolupráci tanečnicím

V rámci našeho zábavního komplexu nabízíme možnost spolupráce topless tanečnicím ve Strip baru ShowPark.

Máte ráda zábavu, tanec, smích a přátelský kolektiv, který má co nabídnout? Je Vám mezi 18 - 25 lety? Potom je náš podnik přesně to pravé pro realizaci Vašich snů.

Garance úspěchu!!! Máme zajištěnu vysokou návštěvnost, na kterou se váží nadprůměrné výdělky. Garantujeme vyplácení gáží na denní bázi. Máte u nás možnost přespání.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás ještě dnes! Chcete s námi spolupracovat? Nebo se jen chceš na něco zeptat? Kontaktujte nás ještě dnes! Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Rádi zodpovíme veškeré dotazy a žádosti seriózně a rychle.

Kontakt:

gastromanagement@showpark.info

Do předmětu emailu, prosím uveďte TANEČNICE, pošlete nám také fotografii obličeje i celé postavy a nezapomeňte připojit svůj telefonický kontakt. Těšíme se na Vás!