Kariéra

Barman/ka

Společnost E.R.O.C. provozovatel podniků Showpark Praha, vypisuje výběrové řízení na pozici: Barman/ka.

Požadujeme:

  • Praxi v gastroprovozu.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou.
  • Minimální věk 18 let.
  • Časovou flexibilitu.
  • Proaktivní přístup k zákazníkovi.
  • Příjemné vystupování a komunikativnost.

Náplň práce:

  • Poskytování zákaznického servisu
  • Příprava nápojů a jídla
  • Práce s pokladním systémem
  • Zajištění čistoty pracoviště

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP, nebo DPP
  • Fix + prémie + tipy
  • Týmovou spolupráci a podporu
  • Směnný provoz – krátký/dlouhý týden
  • Pracoviště SHOWPARK PRAHA

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis emailem na adresu prace@eroc.cz

Kolega do týmu ShowPark Market

Do našeho týmu v Showpark Market hledáme nové kolegy.

Koho hledáme?

  • Hledáme komunikativního člověka.
  • Kolegu, kterému nevadí práce v noci a který je flexibilní.
  • Má týmového ducha a umí se zaměřit na poskytnutí veškerého komfortu našim zákazníkům, tzv. dobrý tah na branku J
  • Někoho, kdo se nebojí komunikovat i v Angličtině a umí si práci dobře rozvrhnout.

Co Tě čeká?

  • V první řadě budeš komunikovat se zákazníky a s kolegy z ostatních divizí.
  • Budeš se starat o plynulý chod podniku – prostě, aby vše „klapalo“ tak jak má.

Co Ti nabízíme?

  • Práci v mladém dynamickém kolektivu.
  • Hlavní pracovní poměr se mzdou od 28.000,-Kč.
  • Unikátní pracovní místo s možností kariérního růstu – s tím jsou spojené finanční výhody, kterých lze dosáhnout zodpovědným přístupem každého z nás.
  • Taky si budeš moci plánovat svůj čas, protože práce u nás má velkou výhodu a to krátký/dlouhý týden noční směny.

Pokud tě naše nabídka oslovila, tak nám prosím zašli svůj životopis na email prace@eroc.cz

Asistent/ka provozního manažera

Koncep Showpark působí na trhu již 20 let a řadíme se k největším nočním zábavním klubům ve střední Evropě.

Svých zaměstnanců si vážíme, jsme tým a k naší práci každý z nás přistupuje se zodpovědností a přesvědčením, že děláme to nejlepší, co umíme, aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe a vždy se k nám rádi vraceli. U nás budete mít prostor pro seberealizaci a volné pole působnosti, moře zábavy i možnost řešit nenadálé situace, které posunou Vaše hranice poznání a rozvoje osobnosti.

Tak už neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Od vhodného uchazeče očekáváme:

- Určitě adaptabilitu ať už při řešení úkolů nebo při práci na nočních a denních směnách

- Pokud jste technicky zaměřený/á a máte zkušenosti s facility, máte bod :-)

- Buďte flexibilní a mějte rád/a výzvy

- Že angličtina pro Vás nebude problém minimálně na komunikativní úrovni

- A samozřejmě práce s MS office a SW je Vaším denním chlebem

- Pokud byste měl/a předchozí zkušenosti s prací s menším/větším týmem, tak se u nás rozhodně neztratíte

Vaším úkolem bude:

- Zajistit a podpořit provoz na denních i nočních směnách ve třech provozovnách

- Spolupráce s manažery i s provozními pracovníky na provozech např. při zajištění úklidové společnosti, údržbě, prádelně apod.

- Administrativa komplexně a standardní dodržování nastavených rutin, samozřejmě i dohlížení na denní rutiny provozních pracovníků

- Práce v interním SW

Co Vám nabízíme my?

- Především smysluplnou práci, kde opravdu dbáme na zaměstnance a vážíme si jich

- Určitě devízou je krátký/dlouhý týden, při kterém máte dost času na koníčky, rodinu...

- Unikátní pracovní místo, kde máte možnost rozvíjet své zkušenosti, znalosti a kde se pořád něco děje

- Peníze jsou samozřejmě důležité pro každého z nás a tak Vám nabízíme velmi dobré pracovní ohodnocení.

- Možnost neustálého vzdělávání a rozvoje

Pokud Vás naše nabídka oslovila, tak nám prosím zašlete svůj životopis na email prace@eroc.cz

Servírka/ Číšník

Společnost E.R.O.C. provozovatel podniků ShowPark Praha, vypisuje výběrové řízení na pozici: Servírka/ číšník.

Požadujeme:

  • Praxi v gastro provozu- výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Minimální věk 18 let
  • Časovou flexibilitu
  • Proaktivní přístup k zákazníkovi
  • Příjemné vystupování a komunikativnost

  • Práce na place

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP, nebo DPP
  • Fixní plat + pravidelné odměny + spropitné
  • Prostředí ekonomicky stabilní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pracoviště ShowPark Praha

Obsluha automatů/číšník, servírka

Společnost E.R.O.C. s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Obsluhující personál výherních automatů.

Požadujeme:

  • Vyzrálou a empatickou osobnost se zaměřením na vztah se zákazníkem
  • Aktivně AJ, popř. (IJ, RJ)
  • Praktická znalost obsluhy výherních automatů
  • Časovou flexibilitu, práce v noci
  • Proaktivní přístup s orientací na výsledek
  • Pozitivní komunikace se zákazníkem
  • Znalost práce na PC – word, excel
  • Beztrestnost a bezdlužnost

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující a stabilní společnosti
  • Pravidelné měsíční prémie a tipy
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Směnný provoz – krátký/dlouhý týden, denní/noční směny
  • Pracoviště na Praze 7 Holešovice – SHOWPARK

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na uvedenou e-mailovou adresu: prace@eroc.cz

Nabízíme spolupráci tanečnicím

V rámci našeho zábavního komplexu nabízíme možnost spolupráce topless tanečnicím ve Strip baru ShowPark.

Máte ráda zábavu, tanec, smích a přátelský kolektiv, který má co nabídnout? Je Vám mezi 18 - 25 lety? Potom je náš podnik přesně to pravé pro realizaci Vašich snů.

Garance úspěchu!!! Máme zajištěnu vysokou návštěvnost, na kterou se váží nadprůměrné výdělky. Garantujeme vyplácení gáží na denní bázi. Máte u nás možnost přespání.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás ještě dnes! Chcete s námi spolupracovat? Nebo se jen chceš na něco zeptat? Kontaktujte nás ještě dnes! Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Rádi zodpovíme veškeré dotazy a žádosti seriózně a rychle.

Kontakt:

gastromanagement@showpark.info

Do předmětu emailu, prosím uveďte TANEČNICE, pošlete nám také fotografii obličeje i celé postavy a nezapomeňte připojit svůj telefonický kontakt. Těšíme se na Vás!