Tiskové zprávy

Patrik Saudek představil své obrazy v ShowParku DaVINCI

Malíř Patrik Saudek představil tento týden své velkoformátové obrazy, které vznikaly několik měsíců. Plátna byla odhalena na večírku v nočním podniku ShowPark DaVINCI za účasti novinářů a pozvaných hostů. Ti se tak mohli stát svědky samotné instalace, která probíhala přímo na místě. Obrazy zůstanou na přání soukromého sběratele, který si jejich zpracování objednal, v ShowParku DaVINCI na dobu neurčitou. Zákazníci tak mají možnost v provozu vídat jedno z nejnovějších děl tohoto populárního malíře.

Čti více ...

Showpark DaVinci – nový noční podnik v centru Prahy pro dospělé

Ve čtvrtek 5. července 2012 bude otevřen nový noční podnik Showpark DaVinci. Nachází se mezi ulicemi Sokolská a Na Bojišti na pražské magistrále, blízko náměstí I.P.Pavlova. Vybudovala ho  společnost E.R.O.C. s.r.o., která úspěšně provozuje Showpark Market v pražské Holešovické tržnici již 13 let. Rozšiřuje tak své pole působnosti a nabízí místo plné vzrušující zábavy i v centru Prahy. 

Čti více ...

Privát Hotel Henry Praha – neobyčejný podnik pro obyčejné lidi

Praha, 15. března 2012 – V pondělí 19. března 2012 se dočká svého otevření unikátní privátní dům Hotel Henry Praha. Je to místo, které své návštěvníky bude hýčkat, rozmazlovat a zároveň těšit. Nachází se v kompletně zrekonstruované budově v pražských Holešovicích, v klidné a tiché ulici U Papírny 506/11. Svým stylovým vybavením daleko předčí veškerá očekávání návštěvníků a dá jim tak pocit, že i intimní chvíle lze strávit na úrovni.

Čti více ...

"Provokace, sex a perverze" netradiční výstava v Showparku

Praha, 20. prosince 2009 – V rámci slavnostního otevření modernizovaného prostoru holešovického Showparku připravuje společnost E.R.O.C. s.r.o. unikátní výstavu pod názvem „Provokace, sex a perverze“. Autorem výstavy je umělecká skupina „Luci a a její tvůrčí sebranka“, která je složená ze šestnácti alternativních umělců, jenž se neřídí žádným tvůrčím omezením. Jedinou hranicí je pouze jejich vlastní kreativita a fantazie. Tuto jedinečnou expozici obrazů, fotografií a plastik budou moci návštěvníci zbrusu nové kavárny shlédnout od 21. ledna 2010 do 30. dubna 2010.

Čti více ...