Tiskové zprávy

Patrik Saudek rozšířil svou největší sbírku velkoplošných obrazů v ShowParku DaVINCI

Praha, 21. 11. 2018 – Malíř Patrik Saudek se po více než roce vrátil do ShowParku DaVINCI, aby odhalil tři nová plátna, která se stanou součástí největší sbírky jeho velkoplošných obrazů, kterou pojmenoval Matrix. Pozvaní novináři a hosté tak měli možnost vidět nejnovější tvorbu Patrika Saudka jako první. Na přání soukromého sběratele zůstává však celá sbírka v ShowParku DaVINCI i nadále. Noční podnik tak ode dneška nabídne zákazníkům možnost prohlédnout si pohromadě rovnou devět velkoplošných děl tohoto známého umělce.

 

 

Překvapením večera i pro samotného Patrika Saudka byla projekce videa, kde se zhmotnila dívka z jednoho jeho obrazu, který pojmenoval “Hrozny lásky“. „Líbí se mi ta křehká něžnost v kombinaci se vzrušujícím sex-appealem, vystihuje to pocity, které by měl obraz vyzařovat,“ hodnotil projekci Patrik Saudek, který také prozradil, proč tuto sbírku pojmenoval právě Matrix. „Je to Matrix emoci, každý obraz je specifický, hněv, radost, odpor, touha, naděje, strach.. Byla to pro mě vnitřní inspirace, která mě při tvorbě doprovázela,“ upřesnil umělec.

 

Jak dlouho obrazy v ShowParku zůstanou, nebo zda k nim do sbírky přibydou časem další, nechtěl Patrik Saudek prozradit ani tentokrát. „Druhý podnik ShowPark MARKET slaví na trhu již 20 let. Možná další překvapení vymyslíme právě tam,“ nechal se slyšet malíř. Nezbývá tedy nic jiného než čekat, co dalšího tato spolupráce přinese.

Read more …

Patrik Saudek představil své obrazy v ShowParku DaVINCI

Malíř Patrik Saudek představil tento týden své velkoformátové obrazy, které vznikaly několik měsíců. Plátna byla odhalena na večírku v nočním podniku ShowPark DaVINCI za účasti novinářů a pozvaných hostů. Ti se tak mohli stát svědky samotné instalace, která probíhala přímo na místě. Obrazy zůstanou na přání soukromého sběratele, který si jejich zpracování objednal, v ShowParku DaVINCI na dobu neurčitou. Zákazníci tak mají možnost v provozu vídat jedno z nejnovějších děl tohoto populárního malíře.

Read more …

Showpark DaVinci – nový noční podnik v centru Prahy pro dospělé

Ve čtvrtek 5. července 2012 bude otevřen nový noční podnik Showpark DaVinci. Nachází se mezi ulicemi Sokolská a Na Bojišti na pražské magistrále, blízko náměstí I.P.Pavlova. Vybudovala ho  společnost E.R.O.C. s.r.o., která úspěšně provozuje Showpark Market v pražské Holešovické tržnici již 13 let. Rozšiřuje tak své pole působnosti a nabízí místo plné vzrušující zábavy i v centru Prahy. 

Read more …

Privát Hotel Henry Praha – neobyčejný podnik pro obyčejné lidi

Praha, 15. března 2012 – V pondělí 19. března 2012 se dočká svého otevření unikátní privátní dům Hotel Henry Praha. Je to místo, které své návštěvníky bude hýčkat, rozmazlovat a zároveň těšit. Nachází se v kompletně zrekonstruované budově v pražských Holešovicích, v klidné a tiché ulici U Papírny 506/11. Svým stylovým vybavením daleko předčí veškerá očekávání návštěvníků a dá jim tak pocit, že i intimní chvíle lze strávit na úrovni.

Read more …

"Provokace, sex a perverze" netradiční výstava v Showparku

Praha, 20. prosince 2009 – V rámci slavnostního otevření modernizovaného prostoru holešovického Showparku připravuje společnost E.R.O.C. s.r.o. unikátní výstavu pod názvem „Provokace, sex a perverze“. Autorem výstavy je umělecká skupina „Luci a a její tvůrčí sebranka“, která je složená ze šestnácti alternativních umělců, jenž se neřídí žádným tvůrčím omezením. Jedinou hranicí je pouze jejich vlastní kreativita a fantazie. Tuto jedinečnou expozici obrazů, fotografií a plastik budou moci návštěvníci zbrusu nové kavárny shlédnout od 21. ledna 2010 do 30. dubna 2010.

Read more …